Hollywood Peeling

Cilt sağlığı için cildin düzenli olarak bakım yapılmaya, nemlenmeye ve beslenmeye ihtiyacı vardır. Hollywood Peeling cilt yenileme sistemi olarak karşımıza çıkan en yeni bakım uygulamasıdır. Cildin ihtiyaç duyduğu bakımları tek seferde yapan cildin canlanmasını ve parlamasını sağlayan kombine medikal bakım işlemidir. 

Hollywood Peeling, yüz ve boyun, dekolte bölgesi olmak üzere ağırlıklı olarak bu bölgelerde uygulanmaktadır. Cildin ihtiyacı olan besinleri karşılayan, cildi nemlendiren ve ölü hücrelerden arındıran Hollywood Peeling ile daha canlı, parlak ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Hollywood Peeling Nasıl Uygulanır?

Hollywood Peeling cildin nemlenmesini, temizlenmesini ve yenilenmesini, antioksidan korumasını sağlamaktadır. Bu sayede cildin sağlıklı ve canlı olmasını sağlayan dört bakımı tek aşamada yaparak kısa sürede etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Klasik cilt bakımlarının aksine Hollywood Peeling’te cilde buhar uygulanmamaktadır, bu durumda da ciltte kızarıklık gibi gözle görülen tepkiler oluşmamaktadır. 

Hollywood Peeling, vortax adı verilen teknolojiye sahip başlıkla uygulanmaktadır. Bu başlık ile cilde basınçlı püskürtme işlemi yapılmaktadır ve bu sayede cilt derinlemesine temizlenmektedir. Cilt yüzeyindeki ölü hücreler, siyah noktalar ve yağ tabakası ciltten arındırılmaktadır. Cilt yüzeyinde mikro soyma işlemi ile gözeneklerin açılması sağlanmaktadır, sonrasında hyalüronik asit, antioksidan ve peptid içerikli solüsyonla cilt nemlendirilerek beslenmektedir.

Hollywood Peeling Uygulamasının Cilde Faydaları Nelerdir?

  • Cilt formunu yeniden kazanmaktadır
  • Cildin nemlenmesi sağlanır
  • Cildin ihtiyacı olan mineral ve vitaminler tek aşamada cilde kazandırılır
  • Cilt toksinlerden arınmaktadır
  • Cildin dayanıklılığı artmaktadır
  • Işıltılı ve esnek bir cilde sahip olmayı sağlar
  • Güneş lekeleri, cilt yağlanması ve ince çizgiler gibi cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olur
  • Siyah nokta tedavisinde etkilidir
  • Acısız ve ağrısız bir uygulama olup, birden fazla bakımı tek aşamada sağlar
  • Her cilt tipine uygulanabilir

Hollywood Peeling Kimlere Uygulanır?

Hem kadın hem de erkekler Hollywood Peeling işlemi yaptırabilir. Her yaştan cilt bakımına ihtiyaç duyan kadın ve erkekler daha canlı, saha sağlıklı ve parlak bir cilt için bu uygulamadan yararlanabilir. Her cilt tipine uygun olması sebebiyle hassas ciltler içinde güvenle uygulanabilmektedir. Ayrıca her mevsim uygulanabilmekte ve günlük yaşamı etkilememektedir.

Hollywood Peeling Nasıl Etki Eder?

Cildin genç, canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlayan Hollywood Peeling tek seansta tüm bu etkileri sağlamaktadır. Tek seansla cilt temizliği, cilt soyma, nemlendirme, akne bakımı, antioksidan gibi işlemleri bir arada sunarak hızlı ve etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Cilt temizliği esnasında vakum teknolojisi ile cildin yüzeysel ve derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. 

Diğer Tedaviler