Paris Işıltısı

Yeni nesil anti-aging mezoterapi formülü olan Paris Işıltısı, cildin yeniden canlanmasına, parlamasına olanak tanıyan etki gösteren mucize bir tedavidir. Yorgun, donuk, mat ve elastikiyetini kaybetmiş ciltlerde meydana gelen kırışık görünümü hafifletmek, cilde canlılığı, parlaklığı yeniden kazandırmak için geliştirilmiş bir formüldür. Paris ışıltısı, cilde yoğun nem vererek daha parlak ve pürüzsüz görünüm kazanmasını sağlamaktadır. Formülün içeriğinde cildi onarmaya yarayan, stimüle eden 55 madde bulunmaktadır, bu maddeler vitaminler, proteinler, antioksidan ve amino asitlerden oluşmaktadır. İleri bir biyomoleküler mühendislik eseri olan Paris Işıltısı, tek seansta bile ışıl ışıl parlayan bir cilt yaratmaktadır. Verdiği ışıltıdan adını alan bu formül, cildin geleceğine yatırım yapmayı amaçlamaktadır ve yaşlanmayla savaşan tedavi yöntemidir.

Formülün İçeriği Nedir?

Formülün en temel maddelerinden biri hyalüronik asittir, bu moleküllerin saf hali formülün içeriğinde kullanılarak cildin nem kazanması ve yenilenmesi sağlanmaktadır. İçeriğinde 14 vitamin bulunmaktadır, A, B, C ve E vitaminleri ile birlikte hücre fonksiyonlarını uyarmak için gerekli olan vitaminlerden üretilmiştir. Amino asitlerin elastin ve kolajen üretimini arttırması sebebiyle formülün içeriğinde 24 farklı amino asit bulunmaktadır. Aynı zamanda hücresel yaşlanmayı durduran ve savaşan iki antioksidan ile formül zenginleştirilerek ışıltılı bir tedavi haline getirilmiştir. 

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Hem yüz hem de vücut için geliştirilmiş olan Paris Işıltısı; eller, boyun, dekolte gibi yaşlanmanın en belirgin görüldüğü bölgelere de uygulanabilmektedir. Özellikle el üstündeki çizgileri hafifletmek için ideal bir tedavi yöntemidir. Yaşın ilerlemesiyle hemen her kadında meydana gelen kolların iç kısımlarındaki çizgiler ve incelen deriyi gençleştirmek içinde güvenle uygulanabilmektedir. Aynı zamanda karın bölgesi ve iç bacaklardaki yılların değişimine meydan okumak içinde uygulanmaktadır. 

Paris Işıltısı göz çevresine de uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Göz çevresi hassas ve ince bir deriye sahiptir, bu sebeple yaşlanma belirtilerinin en etkin olarak görüldüğü bölgelerin başında gelmektedir. Hassas bir yapıya sahip olması sebebiyle göz çevresine her tedavi uygulanamazken Paris Işıltısı güvenle uygulanabilmektedir. Göz çevresinde meydana gelen ince çizgiler, kırışıklıklar için etkili olan Paris Işıltısı, daha parlak ve taze bir görünüm elde etmek için ideal bir yöntemdir.

Paris Işıltısı Kaç Seans Uygulanmaktadır?

Etkili sonuçlar ve tedavinin tamamlanması için genellikle 3-4 seans uygulanması yeterli olmaktadır. Cildin yapısı ve ihtiyacı olan tedavi seans sayısını belirlemektedir, tek seansta bile etkili sonuç alınmasını sağlayan Paris Işıltısı 7-10 gün aralıklarla seans sayısına göre uygulanabilmektedir. Cildin ihtiyacına göre iki ayda bir ya da altı ayda bir tek seanslık koruma tedaviler önerilebilmektedir. 

Ciltte meydana gelen elastikiyet kaybı, nem kaybı, ince çizgiler, cansız mat görünen cilt onarımları için Paris Işıltısı cildinizi yeniden canlandırarak doğal parlaklıkla yenilenmesini sağlayan mucize bir teknolojidir. 

Diğer Tedaviler