Uncategorized

Burun Dolgusu Bingöl

Burun bölgesi, güzel bir görünümün ortaya çıkartılması adına son derece önemlidir. Bundan dolayı da pek çok kişi için en önemli olan bölge burundur. Burada var olan kötü görüntünün yüze ciddi anlamda etki ettiğini bilenlerde var olan görüntüyü ortadan kaldırmak adına araştırmalarını hız kesmeden sürdürüyorlar. Konu burun olduğu zaman ilk olarak insanların karşısına çıkan cerrahi operasyonlar ise beraberinde getirmiş olduğu iyileşme sürecinden dolayı son dönemlerde artık çok fazla revaçta değil. Birçok kişi şimdilerde burun dolgusu Bingöl uygulaması için Gülbahar Saraç ile iletişime geçerek istediği sonuçları elde etmeyi başarıyor.

Burun bölgesinin daha şekilli ve güzel görünmesini sağlayan rinoplasti, kişilerin ilgili bölge ile alakalı arzuladıkları görünüme ulaşmaları adına karşılarına çıkan bir operasyon. Ancak cerrahi bir operasyon olması ve iyileşme süreci gerektirmesi, pek çok kişinin bu operasyona sıcak bakmamasına sebebiyet veriyor. Bu durumda ise devreye burun dolgusu Bingöl uygulaması giriyor. Daha önceki dönemlerde dolgu uygulamaları söz konusu olduğu zaman bu konuda başarılı sonuçları elde etmek nispeten daha zordu. Ve bundan dolayı da pek çok kişi ne kadar istemiş olsalar da burun dolgusu yerine kozmetik ürünleri kullanmak zorunda kalıyordu. Ancak bu ürünler istenilen sonuçların elde edilmesini mümkün hale getirmiyordu. Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen burun dolgusu uygulaması ile beraber ise artık burnunun görünümünden şikayetçi olan ve konuyla alakalı başarılı adımlar atmak isteyenler için etkili bir çözüm ortaya çıkartılıyor.

Burun Dolgusu Nasıl Yapılıyor? 

Burunda kendini gösteren şekil bozukluklarının sebepleri farklı olsa da insanlara verdiği his her seferinde aynıdır. Birçok kişi burun görüntüsünden memnun olmadığı için düşük bir özgüvene sahip oluyor. Cerrahi yöntemleri deneyerek acılı bir süreçten geçmek istemedikleri için de tercihleri artık burun dolgusu Bingöl uygulamasından yana oluyor. Dolgu işleminin başarılı sonuçları ortaya çıkartması adına ilk olarak yaptığımız işlem, kişinin yüzünün detaylı incelemesi oluyor. Her insanın yüz ve burun yapısı birbirinden farklıdır. Dolayısıyla burun bölgesine yapılacak işlem öncesinde mutlaka önceliğin yüz yapısına uygun ve doğal görünümden yana olması gerekir. Kişinin burnuyla alakalı var olan şikayetleri ve ne tarzda bir uygulama yapılabileceği belirlendikten sonra planlama yapmaya başlıyoruz.

Genel olarak burun dolgusu Bingöl uygulamasında cerrahi kesikler bulunmaz lakin iğne kullanılır. İğnenin hiçbir şekilde ağrı ya da acı hissini beraberinde getirmemesi adına ilk aşamada dolgunun yapılacağı noktalar anestezik krem aracılığı ile uyuşturuyoruz. Dolgu işlemi için önceden belirlenmiş hyalüronik asit dozlarını, ilgili bölgelere oldukça dikkatli şekilde enjekte edilmeye başlıyoruz. Yavaş şekilde bu işlemi yapmamızın temel nedeni, dolgunun belirlenmiş alana homojen şekilde dağılmasını sağlamaktır. İşlem süresi ise dolgunun yapılacağı alana ve gerçekleştirilecek çalışmalara bağlı olarak değişim gösterir.

Yapacağımız burun dolgusu Bingöl uygulaması sonrasında etkilerin tam olarak görülebilmesi adına öncesinde mutlaka uzmanlarımız tarafından verilecek bilgilendirmelere dikkat edilmesinin önemi çok büyüktür. Dolgu tam yerleşmeden burna temas etmek, aşırı sıcak ve nemli ortamlarda bulunmak, güneş ışığına direkt olarak maruz kalmak, ağır hareketler yapmak bu süreçte dolgu uygulamasının başarılı sonuçları beraberinde getirmesine engel olan etkenlerdir. Kişinin bu aşamada mutlaka gerekli tüm konuların üzerinde durmaları gerekmektedir.

Çok daha güzel görünen bir burna sahip olmak isteyen ancak bu aşamada acılı iyileşme süreci ile karşı karşıya kalmak istemeyenler, burun dolgusu Bingöl işlemi ile beraber istedikleri sonuçlara son derece kısa sürede ulaşabilirler. Böylece her zaman istediğiniz görüntüye ulaşmanız uzmanlarımızca sağlanmış olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir