Uncategorized

Burun Dolgusu Muş

Burun, insanların yüzünün orta kısmında yer alan ve karakteristik özelliğe sahip bir bölge. Dolayısıyla etkileyici bir görünüm elde etmek isteyen kişiler ilk olarak burunlarının daha düzgün ve güzel bir görünüme ulaşmasını istiyorlar. Bu aşamada cerrahi operasyon sürecini yaşamak istemeyenlerin tercihi ise Gülbahar Saraç tarafından yapılan burun dolgusu Muş oluyor.

Farklı sebeplerden ötürü burunda var olan şekil bozuklukları, insanların arzuladıkları etkileyici görünüme ulaşmalarını engeller. Var olan görüntüyü düzeltmek için her ne kadar rinoplasti operasyonu yapılıyor olsa da bu operasyonun beraberinde getirmiş olduğu iyileşme süreci ise pek çok kişi ciddi anlamda korkutuyor. Şimdilerde ise artık gerçekleştirmekte olduğumuz burun dolgusu Muş uygulaması ile beraber bu konuda son derece etkileyici sonuçlar insanların karşılarına çıkıyor. Şekil bozukluklarının yanı sıra burun kemerinde ortay çıkan çöküklüğün de giderilmesini sağlayan burun dolgusu, deriye kesi atılmadan gerçekleştirildiği için de uzun iyileşme sürecine girilmesine neden olmaz. Doğru şekilde yapılacak uygulama sonrasında herhangi bir sorun ortaya çıkmadan kişinin günlük rutinine dönmesinde hiçbir sorun olmaz.

Burun Dolgusu Uygulaması Nasıl Gerçekleştirilir?

Önemli bir bölge olmasından dolayı, burun dolgusu Muş uygulaması öncesinde detaylı şekilde muayenenin yapılmasının önemi son derece büyüktür. Bu aşamada yalnızca kişinin burun dolgusuna uygun olup olmadığı ile alakalı gerekli kontroller gerçekleştirmiyoruz. Aynı zamanda burunda var olan görüntünün düzeltilerek daha etkileyici bir burun yapısının ortaya çıkartılması adına yapılması gereken çalışmalar hakkında da planlama gerçekleştiriyoruz.

Bu aşamada kişinin burun bölgesinde şikayet ettikleri yerler de göz önüne alınarak uygulama öncesinde tarafımızca gerekli planlamalar yapılır. Sonraki aşamada ise sıra burun dolgusu Muş uygulamasına gelir. Anestezik kremin ilgili bölgeye yedirilerek alanın uyuşturulması sağlandıktan sonra antiseptik solüsyon ile burası detaylıca temizlenir. Ardından öncesinde belirlenmiş dozlardaki hyalüronik asit dikkatlice ilgili bölgelere enjekte edilmeye başlanır. Kullanılan hyalüronik asit hali hazırda ciltte var olan bir madde olmasından dolayı ciltte herhangi bir olumsuz reaksiyona sebebiyet evermez. Uygulamanın sonrasında iğne ile girilen yerlerde hafif oranda şişlik ve kızarıklık oluşsa da kısa bir süre sonrasında bu görüntü ortadan kalkar. Dolgunun ilgili bölgeye tam olarak oturması ile de istenilen burun görüntüsü ortaya çıkar.

Burun Dolgusu Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir? 

Gerçekleştirilecek burun dolgusu Muş uygulaması sonrasında uzmanlarımız tarafından belirtilen detaylara dikkat edilmesi, sürecin çok daha iyi bir şekilde geçmesi anlamına geliyor. Uygulamanın sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli detay, ilgili bölgeye bir süre dokunulmamasıdır. Aynı zamanda dolgunun yerleşeceği zaman boyunca ağır hareketlerden kaçınılmalı; kafein, alkol gibi şeylerden de uzak durulmalıdır.

Buhar odası, sauna gibi sıcak ve nemli ortamlardan uzak durulması ve direkt olarak güneş ışığına direkt olarak maruz kalmamak da yine burun dolgusu Muş uygulaması sırasında dikkat edilmesi gereken önemli detaylar olarak ön plana çıkıyor.

Burun Dolgusunu Kimler Yaptıramaz? 

Her ne kadar burun dolgusu Muş uygulaması herkes için uygun gibi görülse de gerçekte ilk olarak bazı detayların üzerinde durulması gerekir. Burunda dolgu ile düzeltilemeyecek durumda olanlar için burun dolgusu uygulaması yapılamamaktadır. Aynı zamanda kronik hastalığı olanlar, hamilelik ya da hamilelik şüphesi olanlar, burun kemiğinde şiddetli şekilde eğrilik bulunanlar, nefes alma konusunda düzeltilmesi talebinde olanlar için burun dolgusu uygun değildir. Burun dolgusu uygulamasına uygun olup olmadığınızı öğrenmeniz için tarafımızca yapılacak muayene bu aşamada ciddi anlamda önemli olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir