Uncategorized

Dudak Dolgusu Bingöl

Güzel bir yüz görünümüne sahip olmak artık insanlar için çok daha önemli bir hale gelmeye başlamış durumda. Bu aşamada önemli olan şey ise yüzdeki her bölgenin üzerinde özenle durmak. Etkileyici ve güzel görünüm elde etmek isteyenler ise araştırmalarını Gülbahar Saraç tarafından gerçekleştirilen dudak dolgusu Bingöl işlemine yoğunlaştırıyor.

Dudaklar, görünümü ciddi anlamda etkileyen önemli bir bölge olarak biliniyor. Bundan dolayı da dudaklarının dolgun ve etkileyici görünüme sahip olmasını isteyenler, ilk aşamada farklı makyaj malzemelerini kullanarak istedikleri sonuçları elde etmeyi hedefliyorlar. Ancak ilk aşamalarda bu kozmetik ürünler dudaklarda arzu edilen görüntüyü ortaya çıkartmayı başarıyor gibi görülse de kısa sürede kullanılan ürünlerin etkisi ortadan kalıyor. Dolayısıyla pek çok kişi de dudaklarında dilediği görüntüye ulaşmak adına daha profesyonel adımlar atmak istiyorlar. Dudak dolgusu Bingöl işlemlerinin her geçen gün daha popüler bir hale gelmeye başlamasıyla beraber de artık doğru detayların üzerinde duran herkes, tam olarak istedikleri sonuçları elde etmeyi başarıyorlar.

İnsanların dudak yapıları kendiliğinden belirli bir şekil ve hacme sahiptir. Ancak doğuştan ya da zaman, sigara, dış etkenlerin devreye girmesinden dolayı dudaklar son derece ince ve hacimsiz bir yapıya sahip olabiliyor. Bu da ne yazık ki yüzün istenilen görüntüye sahip olmaması anlamına geliyor. Tarafımızca yapılmakta olan dudak dolgusu Bingöl işlemi ile beraber isteyen herkes yüzüne uygun, doğal görünümlü ve hacimli bir dudak yapısına sahip oluyor.

Dudak Dolgusu Nedir?

Yüzün istenilen bölgelerine hacim kazandırılması ve şekil verilmesi amacı ile kullanılan dolgu, doğru isimler tarafından uygulandığı takdirde ortaya son derece etkili sonuçların ortaya çıkması mümkün hale geliyor. Klasik olarak isimlendirilen dolgu işlemlerinde kullanılan maddenin dudaklarda kullanılması, beraberinde pütürlü ve kötü bir dudak görünümünün ortaya çıkması anlamına geliyor. Böylesi bir durumun meydana gelmemesi adına dudaklar için kullanılan dolgu maddesi özel olarak hazırlanarak kullanılır. Hyalüronik asit, insanların vücutlarında doğal bir şekilde yer alır. Bu maddenin dudak dolgusu Bingöl işlemi için kullanılması sırasında ve sonrasında komplikasyon oluşma ihtimali son derece düşüktür. Alanında uzman isim tarafından gerçekleştirilecek dudak dolgusu ile beraber hiçbir sorun ortaya çıkmadan istenilen görüntü ve hacmin ortaya çıkması mümkün hale gelecektir.

Dudak Dolgusu İşlemi Nasıl Yapılır?

Hakkında henüz tam olarak araştırma yapılmadan önce dudak dolgusu Bingöl işleminin basit olduğu düşünebilir. Gerçekte ise dudakların yapısı yüzün görünümünü son derece ciddi anlamda etkiler. Dolayısıyla bu bölgeye yapılacak işlemde gerekli detayların her birinin üzerinde özenle durmak gerekir. Bu konunun önemini biliyor ve yapılacak burun dolgusu işlemi öncesinde dudak ve yüz yapısını detaylı şekilde inceliyoruz. Bu inceleme esnasında diğer taraftan da dudak dolgusunu yaptıracak kişinin isteklerini dinliyoruz. Ve ortaya en doğal görüntünün çıkması adına hangi oranda dolgu işleminin yapılması gerektiği konusunda net planlama yapıyoruz. Çünkü gereğinden az ya da fazla oranda dolgu maddesinin dudaklara enjekte edilmesi demek, ortaya doğallıktan uzak bir görüntünün ortaya çıkması anlamına gelecektir. Bunun olmaması adına ön planlamanın özenli şekilde yapılması gerekir.

Gerekli görüşmelerin detaylıca yapılmasından sonra ise dudak dolgusu Bingöl işlemlerine başlıyoruz. Dudakta dolgu işlemi sırasında herhangi bir acı ya da ağrı hissinin oluşmaması adına ilk olarak ilgili bölgeye lokal anestezi için krem sürülerek bu kremin etki etmesini bekliyoruz. Uyuşturulan bölgeye ise önceden belirlenmiş oranlarda dolgu maddesi ince uçlu iğne kullanılarak enjekte ediyoruz. İşlem sonrasında buz kompresi yapılırken aynı zamanda dolgu tam olarak yerleşene kadar tarafımızca belirtilen konulara da dikkat edilmesi gerekir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir