Soprano Platinum

Soprano Platinum, lazer epilasyonda devrim yaratan Buz Lazer teknolojisidir. Acı ve ağrı hissettirmeden masaj konforunda kalıcı epilasyon sağlayan son teknolojiye sahip bir uygulamadır. Buz lazer, çevre dokulara zarar vermeden kıl köklerini hedef alan lazer ışığı ile kıl köklerini tahrip olarak tekrar uzamasını engeller ve kalıcı epilasyon sağlar.

Soprano Platinum ile Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Vücutta bulunan istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesini sağlayan lazer teknolojisidir. Birçok yöntemin aksine acı ve ağrı hissettirmeden masaj konforunda uygulama sağlanmaktadır. İstenmeyen tüyler yok olurken daha pürüzsüz ve canlı bir cilde kavuşmak mümkündür, buz başlığı sayesinde ciltte yan etkilere neden olmadan her cilt ve her kıl tipine uygulanabilmektedir.

Soprano Platinum ile Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Soprano platinum lazer dalga boyları, cilde rengini veren ve tüylere renk veren koyu pigment dediğimiz melanin tarafından emilmektedir. Emilen lazer ışınları kıl köklerine kadar ulaşarak, kıl köklerini tahrip olmasını sağlar, bu sayede belirli bir seans sayısı sonrasında tahrip olan kıl köklerinden yeni tüy ve kıl oluşumu engellenmiş olur. Buz başlığı sayesinde bu işlem esnasında cilt soğutularak acı ve ağrı hissedilmez, ayrıca ciltte yanma, kabuklanma gibi etkilerde oluşmaz. Hem etkili hem de hızlı uygulanabilen soprano platinum ile 30 dakikada epilasyon yapılabilmektedir. Tüm vücuda uygulanabilen Buz Lazer FDA onayına sahip güvenli bir yöntemdir, tüm vücut ve yüz bölgesine uygulanabilmektedir. 

Soprano Platinum ile Lazer Öncesi ve Sonrası Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Soprano platinum buz lazer uygulaması öncesinde hastalardan tüyleri sarartmamaları beklenmektedir, ayrıca uygulama öncesinde tüylere ağda gibi kökünden temizlik işlemleri yapmaması önerilmektedir. Tüylerin jiletle temizlenmesi uygulama için yeterlidir. Uygulama sonrasında ise hemen güneş ışığına maruz kalmamak, hamam, sauna ve solaryum gibi cildi zararlı ışınlara maruz bırakacak aktivitelerden kaçınmaları önerilmektedir. Uygulama sonrasında ciltte hafif kızarıklıklar oluşabilmektedir, ancak 24 saat içinde bu durum yok olmakta cilt eski haline dönmektedir. 

Buz Lazer Epilasyonun Faydaları

  • İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtularak, ipeksi ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.
  • İyileşme süresi gerekmez
  • Hem güvenli hem de acı ve ağrı hissettirmeden masaj konforunda epilasyon sağlar
  • %90 kalıcı tüylerin azalmasını sağlar
  • Her cilt tipi için uygundur, her kıl rengine uygulanabilmektedir.
  • Hızlı ve etkili uygulanması zamandan kazanmanızı da sağlamaktadır.

Her mevsim uygulanabilen Buz Lazer ile istenmeyen tüylerinize kalıcı olarak veda edebilirsiniz. Cilt yapısı ve kıl yapısına göre değişen seans sürelerinde kısa sürede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Hem erkekler hem de kadınlar için uygulanabilen Buz Lazer, epilasyon uygulamalarında en çok tercih edilen ve en memnun edici sonuçlar alınan son teknoloji bir yöntemdir. 

Diğer Tedaviler